Toiminnan suunnittelupalaveri keskiviikkona

on

Yhdistys pitää toimintataukoa ajalla 1.1. – 24.1.2010. Tauon aikana järjestetään kaksi jäsenille tarkoitettua, avointa suunnittelupalaveria, joissa keskustellaan yhdistyksen toiminnasta, ideoidaan alkavia toimintaryhmiä ja sovitaan käytännön toteutuksesta. Suunnittelupalavereissa on tarkoitus löytää myös toimintaryhmille vastuuohjaajia.

Ensimmäinen suunnittelupalaveri pidetään keskiviikkona 13.1. klo 17 alkaen yhdistyksen toimitilalla Roihuvuorentie 2. Tarvittaessa pidetään toinen suunnittelupalaveri keskiviikkona 20.1. klo 17 alkaen.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s