MieTon syyskokous

on

MieTon syyskokous tänä vuonna perjantaina 27.11. kello 17 alkaen yhdistyksen toimitilassa (Roihuvuorentie 2).

Kokouksessa käsitellään mm. hallituksen laatimaa ehdotusta ensi vuoden toimintasuunnitelmaksi ja talousarvioksi. Lisäksi kokous käsittelee taloussäännön muutosehdotuksen, vahvistaa jäsenmaksut, valitsee puheenjohtajan ja hallituksen sekä tilintarkastajat.

Yhdistyksen jäsenet saavat ensi viikolla postitse kokouskutsun ja jäsenkirjeen. Jäsenkirjeestä löytyy salasana, jonka avulla toimintasuunnitelma- ja talousarvioehdotuksiin (ei enää toiminnassa) pääsee tutustumaan etukäteen.

Kokouksen jälkeen tarjotaan jouluateria.

Kokouksen asialista (pdf)

Tervetuloa!

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s