Kiitokset kaikille!

on

Kiitokset kaikille onnistuneesta syyskokouksesta sekä juhlasta. Toisia saanen kiittää hieman enemmänkin eli Aria, Mattia, Eilaa, Hessua, Margoa, Tomppaa, Karia, Eeva-Riittaa ja Perttiä – heidän ansiostaan pitopöytä oli enemmän kuin onnistunut. Pelkkää kiitosta siitä saatiin.

Juhlassa jaettiin Suomen mielenterveysseuran kunniakirjat ja niihin liittyvät hopeiset ansiomerkit viiden vuoden työstä yhdistyksen ja vapaaehtoisen mielenterveystyön hyväksi. Kunniakirjat ja merkin saivat Kari Väisänen, Tom Forsman, Heikki Elki, Pertti Saarimaa, Jouni Saarelainen ja allekirjoittanut.

Kokouksen antina yhdistyksen hallitus hieman muuttui ja se on tervettä kehitystä. Tuoreutta kaivataan siinäkin työssä.

Hymyillään kun tavataan.

Jari

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s