Yhdistyksen uudet tilat

on

Yhdistyksemme on vuokrannut kiinteistövirastolta uudet toimintatilat. Tila sijaitsee Roihuvuoren kirjaston alakerrassa osoitteessa Roihuvuorentie 2. Vuokra-aika alkaa maaliskuun alusta ja tuolloin pääsemme pikkuhiljaa sisustamaan tilaa toiminnallemme sopivaksi. Tervetuloa katsastamaan alkavalla viikolla. Tapaamisemme siirtyvät pikkuhiljaa siis Roihuvuoreen.

Tupaantulijaiset pidetään myöhemmin keväällä, kun tilat ovat saaneet asianmukaisen, toimintaamme sopivan sisustuksen.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s