Keskikesän juhlaa viettämään

21.06.2016 kirjoitti MieTo ry Kommentoi »

click here Yhdistyksemme järjestää juhannusjuhlan toimitila Kiekolla Vartiosaaressa perjantaina juhannusaattona 24.6.2016.

follow link Saareen pääsee venekuljetuksellamme jo klo 10 alkaen, eikä pois tarvitse kiirehtiä, sillä paikka on varattu yhteiskäyttöön koko viikonlopun ajaksi. Myös yöpyminen saaressa on mahdollinen, kunhan sopii asiasta etukäteen toiminnanohjaajan tai toimitilavastaavan kanssa. Yöpymispaikkoja on kuitenkin rajoitetusti. Yhdistyksemme toiminta-ajatuksen mukaisesti alkoholin nauttiminen ei ole kuitenkaan sallittua saaressa oltaessa.

opciones binarias escalera Tervetuloa kaikki jäsenet tuttavineen nauttimaan merellisestä miljööstä hyvässä seurassa.

go to site WP_20160412_004[1]

click venetsialaiset

source Vartiosaari

get link