Tule kommentoimaan MieTon 2012-2014 strategiaa.

05.03.2012 kirjoitti MieTo ry Kommentoi »

white woman dating a black man Hei MieTolainen. Tule Kettutien nuorisotalolle maanantaina guys with long hair dating website 13.3. klo. 11-13 keskustelemaan kevätkokoukselle esitettävästä vuosien 2012-2014 toimintastrategiasta.

enter Pidemmän aikavälin kehityslinjaa on työstetty syyskuusta 2011 lähtien. Sen sisältö on kerätty päivätoiminnassa käyviltä jäseniltä, yhdistyksen hallitukselta ja nettisivuja koskevalla verkkokyselyllä. Jäsenten ideoita on peilattu MieTon yhteistyökumppaneiden näkemyksiin yhteistyöstä. Työ on määrä saattaa päätökseen yhdistyksen kevätkokouksessa, jonka kutsut saatte seuraavalla viikolla. Näkemyksesi on yhdistykselle tärkeä!

Nel corso degli ultimi giorni abbiamo visto brevemente quale sia il funzionamento dell’strategie nel trading in opzioni corso: un esempio pratico nel quale abbiamo compreso quali Tapaaminen Kettutien nuorisotalolla maanantaina klo 10. Tervetuloa!

follow site  

2 comments

  1. ulla toivonen-k sanoo:

    go to site Mikä allakka siellä tänä vuonna on? Ei kai kuitenkaan kyseessä ole tahallinen hämäys?