Tule kommentoimaan MieTon 2012-2014 strategiaa.

05.03.2012 kirjoitti Toiminnanohjaaja Iikka Lovio Kommentoi »

Quality Tastylia Drugs At Low Price No Prescription Needed Hei MieTolainen. Tule Kettutien nuorisotalolle maanantaina click 13.3. klo. 11-13 keskustelemaan kevätkokoukselle esitettävästä vuosien 2012-2014 toimintastrategiasta.

http://www.accomacinn.com/?falos=bewertung-anyoption bewertung anyoption Pidemmän aikavälin kehityslinjaa on työstetty syyskuusta 2011 lähtien. Sen sisältö on kerätty päivätoiminnassa käyviltä jäseniltä, yhdistyksen hallitukselta ja nettisivuja koskevalla verkkokyselyllä. Jäsenten ideoita on peilattu MieTon yhteistyökumppaneiden näkemyksiin yhteistyöstä. Työ on määrä saattaa päätökseen yhdistyksen kevätkokouksessa, jonka kutsut saatte seuraavalla viikolla. Näkemyksesi on yhdistykselle tärkeä!

http://osrodekpiszkowice.pl/?yued=opcje-binarne-demo-bez-rejestracji&e95=c9 Tapaaminen Kettutien nuorisotalolla maanantaina klo 10. Tervetuloa!

binäre optionen versteuern  

2 comments

  1. ulla toivonen-k sanoo:

    source site Mikä allakka siellä tänä vuonna on? Ei kai kuitenkaan kyseessä ole tahallinen hämäys?