Tule kommentoimaan MieTon 2012-2014 strategiaa.

05.03.2012 kirjoitti MieTo ry Kommentoi »

site de rencontre musulman a lyon Hei MieTolainen. Tule Kettutien nuorisotalolle maanantaina opcje binarne czy to działa 13.3. klo. 11-13 keskustelemaan kevätkokoukselle esitettävästä vuosien 2012-2014 toimintastrategiasta.

follow url Pidemmän aikavälin kehityslinjaa on työstetty syyskuusta 2011 lähtien. Sen sisältö on kerätty päivätoiminnassa käyviltä jäseniltä, yhdistyksen hallitukselta ja nettisivuja koskevalla verkkokyselyllä. Jäsenten ideoita on peilattu MieTon yhteistyökumppaneiden näkemyksiin yhteistyöstä. Työ on määrä saattaa päätökseen yhdistyksen kevätkokouksessa, jonka kutsut saatte seuraavalla viikolla. Näkemyksesi on yhdistykselle tärkeä!

http://www.selectservices.co.uk/?propeler=opzioni-binarie-truffa-o-no&c09=36 Tapaaminen Kettutien nuorisotalolla maanantaina klo 10. Tervetuloa!

http://bandarjudibola.org/?protis=rencontres-rer&f8c=4d  

2 comments

  1. ulla toivonen-k sanoo:

    binäre optionen trading tagebuch Mikä allakka siellä tänä vuonna on? Ei kai kuitenkaan kyseessä ole tahallinen hämäys?