Tule kommentoimaan MieTon 2012-2014 strategiaa.

05.03.2012 kirjoitti MieTo ry Kommentoi »

go to link Hei MieTolainen. Tule Kettutien nuorisotalolle maanantaina go to link 13.3. klo. 11-13 keskustelemaan kevätkokoukselle esitettävästä vuosien 2012-2014 toimintastrategiasta.

trading su operazioni binarie Pidemmän aikavälin kehityslinjaa on työstetty syyskuusta 2011 lähtien. Sen sisältö on kerätty päivätoiminnassa käyviltä jäseniltä, yhdistyksen hallitukselta ja nettisivuja koskevalla verkkokyselyllä. Jäsenten ideoita on peilattu MieTon yhteistyökumppaneiden näkemyksiin yhteistyöstä. Työ on määrä saattaa päätökseen yhdistyksen kevätkokouksessa, jonka kutsut saatte seuraavalla viikolla. Näkemyksesi on yhdistykselle tärkeä!

source Tapaaminen Kettutien nuorisotalolla maanantaina klo 10. Tervetuloa!

http://secon.se/RoseLeif.php?z4=Lw==  

2 comments

  1. ulla toivonen-k sanoo:

    click here Mikä allakka siellä tänä vuonna on? Ei kai kuitenkaan kyseessä ole tahallinen hämäys?