Tule kommentoimaan MieTon 2012-2014 strategiaa.

05.03.2012 kirjoitti MieTo ry Kommentoi »

https://www.cedarforestloghomes.com/enupikos/7836 Hei MieTolainen. Tule Kettutien nuorisotalolle maanantaina bamako rencontres photo 13.3. klo. 11-13 keskustelemaan kevätkokoukselle esitettävästä vuosien 2012-2014 toimintastrategiasta.

http://www.wilhelminaboys.nl/malytka/8597 Pidemmän aikavälin kehityslinjaa on työstetty syyskuusta 2011 lähtien. Sen sisältö on kerätty päivätoiminnassa käyviltä jäseniltä, yhdistyksen hallitukselta ja nettisivuja koskevalla verkkokyselyllä. Jäsenten ideoita on peilattu MieTon yhteistyökumppaneiden näkemyksiin yhteistyöstä. Työ on määrä saattaa päätökseen yhdistyksen kevätkokouksessa, jonka kutsut saatte seuraavalla viikolla. Näkemyksesi on yhdistykselle tärkeä!

pop over to these guys Tapaaminen Kettutien nuorisotalolla maanantaina klo 10. Tervetuloa!

her latest blog  

2 comments

  1. ulla toivonen-k sanoo:

    click for info Mikä allakka siellä tänä vuonna on? Ei kai kuitenkaan kyseessä ole tahallinen hämäys?

    • Iikka sanoo:

      Argh. Pahoittelen. Tänään oli. Sama mahdollisuus ensi torstaina 15.3.